Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy przy lesie Rabowice - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

755 000 zł66,38 m² 11 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

dla Biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu, w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym w zabudowie szeregowej, położonym w Rabowicach gmina Swarzędz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 900 zł83,70 m² 7 585,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Przytulny 4 pokojowy dom z ogrodem w Rabowicach, które zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z Poznaniem. Lokalizacja Rabowice to kameralna, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł159 m² 5 974,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom wolnostojący W rabowicach duża działka, bardzo spokojna okolica Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rabowicach (gmina Swarzędz). Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ten dom to połączenie elegancji, minimalizmu i ciepła, które czuć od pierwszego momentu. Nowoczesna forma idzie tu w parze z przytulnym charakterem wnętrz, a przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł66,38 m² 11 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł163 m² 9 809,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Marzysz o dużym, wolnostojącym domu z zielonym ogrodem miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

1 280 000 zł133 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Pospiesz się - został ostatni środkowy segment. A pierwsze osoby już odbierają klucze. Został trzeci dom od końca. Inwestycja zakończona - możesz od razu umawiać się do notariusza. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabowice,wielkopolskie

1 425 000 zł133 m² 10 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabowice,wielkopolskie