Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe domy Rabowice

15 ogłoszeń

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

839 000 zł105 m² 7 990,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 5-cio pokojowego domu eko 17 premium z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej w Rabowicach k/swarzędza. Sprzedaż bezpośrednia!.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

634 900 zł83,70 m² 7 585,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Przytulny 4 pokojowy dom z ogrodem w Rabowicach, które zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z Poznaniem. Lokalizacja Rabowice to kameralna, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rewelacyjna cena: 499.000 zł i 529.000 zł brutto. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum Poznania! Proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł83,70 m² 7 144,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowe we wrześniu 2026 Wprowadź się do nowoczesnego segmentu z ogródkiem, ogrzewaniem podłogowym oraz przyłączeniem do kanalizacji miejskiej ostatnie wolne lokale. Dokładny rzut i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę domów w miejscowości Rabowice, gminie Swarzędz, ok 17 km od Poznania. Uwaga! obecnie W sprzedaży ostatni dom (2 połówki, prawa i lewa) na tej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

657 200 zł87,40 m² 7 519,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie blizniaczej i szeregowej z ogrodkiem w Rabowicach 84 m2- 87.4m2 w cenie już od 568 400zł. Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł83,70 m² 7 144,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

4 pokoje | pomieszczenie gospodarcze | ogród 35 m | dom szeregowy Przestronny lokal dwupoziomowy z ogrodem idealny dla rodziny szukającej komfortu. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

598 800 zł83,67 m² 7 156,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie blizniaczej i szeregowej z ogrodkiem w Rabowicach 78.5m2- 87.4m2 w cenie już od 568 400zł. Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł74,36 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Możesz dalej wynajmować mieszkanie, słono płacąc komuś za dach nad głową. Ale możesz też zamienić cudze mieszkanie na własny dom z ogródkiem. Lokalizacja: rabowice, ul. Frezjowa (na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł74,50 m² 6 563,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł brutto. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum Poznania! Proponujemy Państwu atrakcyjną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł83,86 m² 6 999,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonego w południowej części Swarzędza - Rabowicach. Kameralne osiedle w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł88,34 m² 6 780,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Obsługa codziennie do godz. 22:00! Także w niedziele i święta! Dom od dewelopera bez prowizji, bez pcc, bez stresu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83,67 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Zachęcam Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej w stanie developerskim, z działką, w Rabowicach, 7 km od Poznania L O K A L I Z A C J A Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży bliźniaki w swarzędzu/rabowicach - 89m2 599 000zł i działka 400m2-550m2 Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów - idealne miejsca do spędzania wolnego czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. (dostępne tylko dwie sztuki!) Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Komfortowy dom dla rodziny bez pcc prowizja 0% Lokal - 84m + ogród: 3 pokoje, salon z wyjściem na ogród Prywatny ogród Ogrzewanie podłogowe Miejsce postojowe w cenie Światłowód - komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Pospiesz się - został ostatni środkowy segment. A pierwsze osoby już odbierają klucze. Został trzeci dom od końca. Inwestycja zakończona - możesz od razu umawiać się do notariusza. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 5. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

639 000 zł87 m² 7 308,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

4 pokoje | 87,43 m | ogród ok 140 m | Zielone Rabowice Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fioletowa

Rabowice,wielkopolskie

559 000 zł84 m² 6 681,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy! Nowe domy w zabudowie blizniaczej i szeregowej z ogrodkiem w Rabowicach 78.5m2- 87.4m2 w cenie już od 559 000zł. Obok osiedla znajduję się wiele pól i lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

638 000 zł87 m² 7 299,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Typ: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 156,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Podstawowe informacje Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Powierzchnia: 83,70 m - dokładny rzut na ostatnim zdjęciu Układ: 4 pokoje (salon + 3 sypialnie) Ogródek: 44 m Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

639 000 zł87 m² 7 308,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom 4-pokojowy Z ogrodem | 87,43 m + kluczowe: poddasze do adaptacji - ok. 40 m po podłodze Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość idoskonały dojazd do miasta. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 156,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w pod Poznańskiej miejscowości. Bez pcc prowizja 0% Inwestycja znajduje się na kameralnym, spokojnym osiedlu w miejscowości pod Poznaniem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

623 700 zł84 m² 7 454,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

599 000 zł84 m² 7 159,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

606 700 zł84 m² 7 251,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²