Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Barwna

Barwna, Rabowice, wielkopolskie

  • 568 400 zł
  • 83,70 m²
  • 6 790,92 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Jarzemsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Barwna

Barwna, Rabowice, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

568 400 zł

83,70 m²

6 790,92 zł/m²

Dom, ul. Barwna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

568 400 zł 83,70 m² 6 790,92 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
100 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

100 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 568 400 zł (6 790,92 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Rabowice)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 83,70 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 100 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, gaz, siła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: tak (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 442-DS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowe we wrześniu 2026

Wprowadź się do nowoczesnego segmentu z ogródkiem, ogrzewaniem podłogowym oraz przyłączeniem do kanalizacji miejskiej ostatnie wolne lokale.
Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu

Bez PCC
Bez prowizji
Bez ukrytych kosztów

Podstawowe informacje
Powierzchnia użytkowa lokalu: 83,67 m²
Powierzchnia całkowita: 88,34 m²
Ogród ok. (...)

Agent

Bartosz Jarzemski

664 119...

664 119 023

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 119...

664 119 023

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została